Lesrooster

Marijkeschool : Marijkestraat 1, 4571 VW, Axel
’t Sportuus : Oud oosteinde 1, 4571 DA, Axel

      BESTAAND LESUUR: WORDT VERPLAATST NAAR:
Maandag 16.00-17.00 uur
Peuters/ kleuters (gr.1+2)
Gymzaal Marijkeschool.
Ander tijdstip ! Maandag 15.00-16.00 uur.
Gymzaal Marijkeschool.
Maandag 17.00-18.00 uur
Groep 5 recreatief.
Gymzaal Marijkeschool.
Ander tijdstip ! Maandag 16.00-17.00 uur
Gymzaal Marijkeschool.
Maandag 18.00-19.00 uur
Groep 6/7 recreatief.
Gymzaal Marijkeschool.
Andere dag + tijd !
Andere locatie !
Dinsdag 15.00-16.00 uur
Sporthal.
Maandag 19.00-20.00 uur
Groep 8+ brugklas recreatief.
Gymzaal Marijkeschool.
Andere dag +tijd !
Andere locatie !
Dinsdag 16.00-17.00 uur
Sporthal.
Dinsdag 16.30-17.30 uur
DamesBeterBewegen ( 55+ )
Gymzaal Marijkeschool.
Ander tijdstip ! Dinsdag 16.00-17.00 uur
Gymzaal Marijkeschool.
Dinsdag Plusgroep.
18.15-19.15 uur
Gymzaal Marijkeschool.
Vervalt.
Iedereen turnt 1x per week nu.
Dinsdag 18.00-20.00 uur
Selectie.
Sporthal
Selectie/ wedstrijdgroep
turnen nu 1x per week.
Dinsdag 20.00-21.00 uur
VGO vanaf 2e klas
Sporthal
Ander tijdstip ! Dinsdag 16.00-17.00 uur
Sporthal.
Woensdag 18.00-19.00 uur
Groep 3/4 recreatief.
Gymzaal Marijkeschool.
Ander tijdstip ! Woensdag 15.30-16.30 uur
Gymzaal Marijkeschool.
Woensdag 18.00-20.00 uur
Wedstrijdgroep groot.
Sporthal
Ander tijdstip ! Woensdag 15.30-17.00 uur
Sporthal.
Donderdag 18.00-20.00 uur
Wedstrijdgroep klein.
Gymzaal Marijkeschool
Andere dag + tijd !
Andere locatie!
Woensdag 14.00- 15.30 uur
Sporthal.
Dag
Tijdstip
Groep
Locatie
Hoofdleiding
Maandag
16:00 – 17:00
Peuters / Kleuters vanaf 3 jaar t/m groep 2
Marijkeschool
 Miranda + Erika
17:00 – 18:00
Groep 5
Marijkeschool
 Miranda + Erika + Evelien
18:00 – 19:00
Groep 6 & 7
Marijkeschool
Ilona
19:00 – 20:00
Groep 8 & Brugklas
Marijkeschool
Ilona
Dinsdag
16:30 – 17:30
Dames Beter Bewegen
Marijkeschool
Ria Merkx
18:15 – 19:15
Plusgroep*
Marijkeschool
Marjolein + Ingeborg + Jolanda
18:00 – 20:00
Selectie **
Sportuus
Annette + Jessica
20:00 – 21:00
Voortgezet Onderwijs vanaf 2e klas
Sportuus
 Annette + Marjolein
Woensdag
18:00 -19:00
Groep 3 & 4
Marijkeschool
Monique
18:00 – 20:00
Selectie bovenbouw **
Sportuus
Marjan + Jessica + Hilde + Loïs
Donderdag
18:00 – 20:00
Selectie onderbouw **
Marijkeschool
 Annette + Samantha + Loïs

*          De leiding beslist wie er in aanmerking komen voor de plus-groep.
**        De leiding beslist wie er in aanmerking komen voor de wedstrijdgroep of selectie.

Reacties zijn gesloten.